Kontakt

DentsplySirona Poland Sp. z o. o.

02-823 Warszawa, ul. Salsy 2

tel.: +48 22 853 67 06

 

Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

pod numerem KRS000098488

NIP: 526-26-16-638 I REGON: 017 508 277 I Kapitał Zakładowy: 50,000.00 zł

 

Numer konta: 93 1030 1508 0000 0008 1593 9018

 

 

Przedstawiciele Dentsply Sirona:

Małgorzata Mrowińska
Rejon północno – zachodni
Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp., Piła
+48 663888539
malgorzata.mrowinska@dentsplysirona.com

Karolina Orłowska
Rejon pomorski
Trójmiasto
+48 663888512
karolina.orlowska@dentsplysirona.com

Monika Suchowierska
Rejon północno-wschodni
Białystok, Suwałki
+48 663888606
monika.suchowierska@dentsplysirona.com

Anna Pałągiewicz-Gajoch
Rejon kujawsko-pomorski
Bydgoszcz, Toruń, Włocławek
+48 721140021
anna.palagiewicz-gajoch@dentsplysirona.com

Katarzyna Piernikowska
Rejon środkowo-zachodni
Poznań, Zielona Góra
+48 663888514
katarzyna.piernikowska@dentsplysirona.com

Natalia Wiktorska
Rejon centralny
Łódź, Kielce
+48 663888528
natalia.wiktorska@dentsplysirona.com

Dominika Makowska
Rejon mazowiecki
Warszawa Płd., Radom
+48 663888923
dominika.makowska@dentsplysirona.com

Magda Łacina
Rejon dolnośląski
Wrocław, Jelenia Góra
+48 663888517
magda.lacina@dentsplysirona.com

Maciej Bartelt
Rejon śląski
Częstochowa, Katowice
+48 663888296
maciej.bartelt@dentsplysirona.com

Tomasz Skrabel
Rejon śląski
Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Opole
+48 721140038
tomasz.skrabel@dentsplysirona.com

Małgorzata Wcisła
Rejon małopolski
Kraków, Nowy Targ, Zakopane
+48 663888794
malgorzata.wcisla@dentsplysirona.com

Justyna Sękiewicz
Rejon południowo-wschodni
Rzeszów, Tarnów, Przemyśl
+48 663888447
justyna.sekiewicz@dentsplysirona.com

Michał Okuszko
Rejon środkowo-wschodni
Siedlce, Lublin, Zamość
+48 663888518
michal.okuszko@dentsplysirona.com

Adrian Tomczak
Rejon mazowiecki
Warszawa Płn., Olsztyn
+48 663888200
adrian.tomczak@dentsplysirona.com